Senioři jako sendvičová generace
Senioři jako sendvičová generace

Podcast o sendvičové generaci

sendvicovy-senior-podcasty

Snažíme se lidem co nejvíce přiblížit problematiku sendvičových seniorů a sendvičové generace obecně. Proto vznikl také podcast, kde se dozvíte spoustu zajímavých a možná nečekaných informací.

Podcast o sendvičové generaci

V jednotlivých dílech se postupně dozvíte, jaké problémy mají příslušníci sendvičové generace a v jakých mnohdy komplikovaných situacích se ocitají. Samozřejmou součástí jsou i možnosti, jak si s danou situací poradit či jak se s ní vyrovnat.

Každý z dílů podcastu nese jedno stěžejní téma, které příslušníci sendvičové generace často řeší. Mnohdy jsou to pro ně úplně nové a neznámé situace. Důležitým poselstvím podcastu o sendvičové generaci je: nejste v tom sami. Každý díl přináší ostatním sdílenou zkušenost a inspiraci.

Všechny díly můžete poslouchat přímo na platformách pro online distribuci hudby a audio záznamů:

Tisková zpráva „Zaposlouchejte se do podcastů o sendvičové generaci“

Brno-logo
Za finanční podpory statutárního města Brna
logo_darujme-cz

Podpořte nás na darujme.cz

Chod a provoz neziskové organizace (Centrum pro rodinu a sociální péči nevyjímaje) je z velké části financován prostřednictvím dotačních či nadačních programů, ať už na evropské, národní či samosprávné úrovni.

Vždy však existují aktivity, které byly, jsou a budou realizovány bez ohledu na to, zda jsou finančně podpořené či nikoli. Prostě proto, že je to správné a nikdy se takových programů nevzdáme. Na jejich podporu využíváme dary organizací a jednotlivců.

Další možnosti jak nás podpořit (crsp.cz) »